Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinZakończenie sezonu artystycznego 2017/2018 w Teatrze Rozmaitości GWITAJCIE

Zbliża się nieuchronnie ten moment, kiedy trzeba będzie zakończyć sezon artystyczny i rozstać się z naszą cudowną i nieocenioną Widownią. Sezon ów obfitował w liczne ewenementa i chwile radosne, wzruszające, przezabawne, a nawet takie, na które z premedytacją zarzucić należy zasłonę milczenia i na wieki pozostawić sub rosa. Sezon zaliczyć możemy do bardzo udanych. Nasze propozycje repertuarowe cieszyły się niesłabnącym zainteresowaniem, oprócz stałej i hołubionej P.T. Publiczności, pojawiały się w naszym Teatrze nowe twarze i - co ogromnie nas cieszy - wsiąkały w tę specyficzną "gwitajciową" atmosferę dołączając do tych, którzy odwiedzają nas regularnie.

Ciężko nam się rozstawać z teatralnym rozgardiaszem, goniącymi terminami i pieczołowicie przygotowywanymi spektaklami. Chcemy godnie pożegnać kończący się sezon artystyczny i to wspólnie z Wami - naszymi i młodymi i nieco starszymi (ciałem nie duchem) - Widzami.

Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

Zacznijmy zatem od propozycji dla naszych najmłodszych. Dla nich przygotowaliśmy ostatnią odsłonę cyklicznych warsztatów zatytułowanych "Bajkogranie, czyli wierszyki ze szczyptą muzyki". Tym razem poznamy wiersz o niesfornym Grzesiu Kłamczuszku i jego cioci, a instrumentem który będziemy prezentować będzie - jak przystało na podsumowanie dotychczas poznanych instrumentów - syntezator, który potrafi wyczarować niezliczoną ilość brzmień. Zbudujemy własną orkiestrę i zespół rockowy, a także wspólnie odegramy scenki z przygód Grzesia. Zapraszamy na to finalne spotkanie 10 czerwca o godzinie 11:00.

Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

A dla wszystkich zakochanych w twórczości niezrównanego Mistrza Jana Brzechwy zaprezentujemy ostatnie w tym sezonie przedstawienie "Bajek Pana Brzechwy". Spektakl ten z pewnością nie tylko dostarczy niezapomnianych wrażeń najmłodszej widowni, ale także pozwoli dorosłym chociaż na chwilę powrócić we wspomnieniach do czasów beztroskiego dzieciństwa. Pełna muzyki i humoru interaktywna bajka na naszej scenie zagości również 10 czerwca o godzinie 16:00.

 


 

Noc Czerwcowa, królowa ogniskowa - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

Zapraszamy również serdecznie na oficjalne pożegnanie sezonu artystycznego 2017/2018 już w sposób dla nas tradycyjny, kiedy to na deskach naszego Teatru zapłonie ognisko. Będzie to wieczór pełen znanych z rajdów i biwaków piosenek i skrzących dowcipem anegdot, ale także zadumy i refleksji – wszak to ostatnie przedstawienie naszego Teatru w tym sezonie. "Noc czerwcowa – królowa ogniskowa" – bo taki tytuł nosi ten koncert – będzie doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy uwielbiają biwakowy klimat, trzask ogniskowych polan i widok rozgwieżdżonego nieba ponad wierzchołkami strzelistych świerków. A zatem zanim pożegnamy się przed wakacyjną przerwą, zasiądźmy przy wspólnym ogniu i w towarzystwie gitarowych brzmień poczujmy pełnię lata u jego progu.

Meldujemy się z plecakami pełnymi dobrego humoru w Teatrze Rozmaitości GWITAJCIE 16 czerwca o godzinie 19:00 i wyruszamy na szlak pełen zaskakujących wrażeń, niespodziewanych przygód, a przede wszystkim gwarantowanej wyśmienitej zabawy.

Zachęcamy do pojawienia się na tym koncercie z gitarami lub instrumentami gitaropodobnymi, tudzież instrumentami perkusyjnymi z rodzaju tych pieszczotliwie przezywanych "przeszkadzajkami". Przy ognisku jak w orkiestrze - im więcej instrumentów tym lepsza zabawa ;-)

 


 

Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

A przygotowując się do nieuchronnie zbliżających się wakacji z przyjemnością inofrmujemy, że pozostajemy do Państwa dyspozycji i z chęcią uświetnimy naszą obecnością dowolne wydarzenie o charakterze kulturalno-rozrywkowym.

Zajmujemy się organizowaniem i obsługą rozmaitych festynów rodzinnych oraz imprez okolicznościowych zarówno w salach, jak i na wolnym powietrzu, w ramach których otrzymują Państwo od nas:

  • prowadzenie imprezy przez znanego szczecińskiego aktora i jego zespół
  • kilka godzin doskonałej zabawy z ogromną dawką śmiechu
  • liczne gry, zabawy i konkursy z udziałem dzieci i dorosłych
  • malowanie buziek i skręcanie balonów
  • doskonale wyreżyserowany i zrealizowany interaktywny spektakl teatralny
  • gwarancję najwyższej jakości naszych usług
  • program imprezy dopasowany do Państwa potrzeb
  • dysponujemy własnym profesjonalnym nagłośnieniem oraz usługami wykwalifikowanego reżysera dźwięku

 

Tworzymy niezapomnianą atmosferę każdej imprezy, która cieszy, łączy i bawi ludzi z różnych środowisk. Kreacja takich wydarzeń to nasza pasja i twórcza praca, dlatego też do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, uwzględniając potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy na nasze czerwcowe przedstawienia i życzymy jednocześnie udanego wypoczynku, długich urlopów, bezchmurnego nieba i duuuużo spokoju!