Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinZmiany we wrześniowym i październikowym repertuarze

UWAGA! Zmiany w repertuarze!

 

W związku z niedyspozycją i czasową absencją naszej aktorki, zmuszeni jesteśmy do wprowadzenia kilku korekt w naszym repertuarze:

 

29 września

odwołany spektakl "Bajki Pana Brzechwy" o godz. 16:00

30 września

zamiast spektaklu "Czas Czarodziej" o godz. 11:00, zagramy przedstawienie "Wieść się niesie, UFO w lesie" o tej samej godzinie

12 października

przeniesiona premiera spektaklu "Morskie gadki małej Piratki" na 19 października na godzinę 17:00. W związku z tym przedstawienia tego tytułu z dnia 13 i 14 października zostają odwołane

13 października

zamiast spektaklu"Morskie gadki małej Piratki" przedstawienie "Bajki Pana Brzechwy"
o godzinie 11:00

14 października

zamiast spektaklu"Morskie gadki małej Piratki" przedstawienie "Pchła Szachrajka"
o godzinie 11:00

19 października

premiera spektaklu"Morskie gadki małej Piratki" o godzinie 17:00

 

Pozostałe wydarzenia odbędą się zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem.

By uzyskać więcej informacji, zapraszamy do zakładki REPERTUAR, gdzie znajdą Państwo uaktualniony terminarz naszych przedstawień. Jednocześnie informujemy, że zmiany dotychczas poczynione nie są ostateczne i mogą ulec dalszym modyfikacjom.

Przepraszamy za powstałe niedogodności. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu rozrywkę na najwyższym poziomie i mamy nadzieję, że ta niekomfortowa sytuacja spotka się z Państwa zrozumieniem i akceptacją.