Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinNo i nieuchronnie nadeszła jesień...Nadeszło w końcu to, przed czym uporczywie się wzbranialiśmy. Nadeszła jesień! Już wkrótce zatęsknimy do ciepłych dni, słonecznych chwil, a drżąc z zimna pod kocem i przysłuchując się bębniącym o szybę kroplom deszczu, wspomnimy jak to dobrze było latem...

Supeł Małżeński w Teatrze Rozmaitości GWITAJCIE

Ale jesień jesienią, a u nas w Teatrze niezależnie od pory roku zawsze świeci Słońce. Dlatego proponujemy cieszący się wśród naszych Widzów ogromną sympatią spektakl - "Supeł małżeński". To lekka komedia, a właściwie farsa w stylu retro o pewnym świeżo poślubionym małżeństwie inspirowana tekstami Stefanii Grodzieńskiej. Widzowie śledzą poczynania bohaterów w rozmaitych, zdawać by się mogło wręcz rutynowych, sytuacjach międzypłciowych. Mimo zabawnej formy przedstawienie może być inspiracją, a dla niektórych nawet przestrogą lub choćby przyczynkiem do innego spojrzenia na własne codzienne pożycie. Na szczęście muzyka łagodzi obyczaje więc i z tej formy przekazu staramy się korzystać w umiejętny sposób. Zapraszamy w piątek 5 października, w sobotę 6 października i w niedzielę 7 października do Teatru Rozmaitości GWITAJCIE. Wszystkie trzy pozycje zagramy o godzinie 19:00.

Nie dajmy się jesiennej chandrze. Melancholii mówimy "NIE!" - i spotykamy się w Teatrze!