Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinNieuchronny koniec lata...

Wrzesień w Teatrze Rozmaitości GWITAJCIE

 

Lato jeszcze daje o sobie znać ostatnimi zapewne promieniami Słońca, ale babie lato snujące się po łąkach przypomina, że czas już rozpocząć nowy, ekscytujący sezon. Wszystko co dobre, kończy się zdecydowanie zbyt szybko. Tak też jest i z latem. Skończą się ciepłe dni, niebo zasnują chmury, zacznie się słota i wiatr, a i w nas też coś się skończy. Bo - nie ukrywajmy - koniec lata nie jest niczym przyjemnym i z niczym dobrym kojarzyć się nie może. A to trzeba wrócić z wakacji, a to dzieci z drżeniem serc szykują się do szkół, a to pogoda już nie taka, a wreszcie to koniec letnich zakochań, a wraz z końcem lata "na oścież otworzy drzwi «Klub Opuszczonych Serc»"...

Dlatego już teraz witamy się z Wami po wakacyjnej przerwie, choć jeszcze przed nami kilka dni do formalnego końca lata. A lato - cóż, jak to lato. Rozpoczęło się zbyt późno, kończy się zbyt wcześnie, co byśmy nie powiedzieli, trudno się z nim rozstać…

Żeby złagodzić nieco ten ból rozstania, zapraszamy oczywiście do Teatru. 14 września, w sobotę, odbędzie się pierwsze w sezonie 2019/2020 przedstawienie. O godzinie 19:00 zapraszamy na uroczyste pożegnanie lata. Koniec lata to nie koniec świata, a wspomnienie letnich chwil może dać nam ciepły promyk nadziei w długie jesienne dni. Aby te wspomnienia utrwalić (i dodać kilka od siebie), przygotowaliśmy koncert "Żegnaj lato na rok" w którym godnie pożegnamy odchodzące lato, przygotujemy się wewnętrznie na nadchodzący nieuchronnie zimny i mokry czas i - jakżeby inaczej - muzyką i humorem odroczymy jeszcze na chwilę ten bolesny wyrok. A czająca się gdzieś w głębi duszy jesienna chandra odleci daleko w niebyt.

A w niedzielę, 15 września o godzinie 11:00 zapraszamy naszych najmłodszych Widzów na spotkanie z małą Piratką i jej zabawnymi przygodami. W bajce "Morskie gadki małej Piratki", dziewczynka z radością podejmuje rozmaite wyzwania, aby spełnić swoje marzenia. Spotyka też na swej drodze przedstawicieli żeglarskich profesji, którzy opowiadają o swojej pracy, niełatwym acz pięknym życiu na morzu i przekazują istotne fakty z zakresu morskiego rzemiosła. Czy jej się uda? Czy doprowadzi do realizacji swoich pragnień? Przekonajcie się sami – popłyńcie z nami w rozśpiewany rejs.

Aby zapoznać się z pozostałymi propozycjami na wrzesień zapraszamy na stronę z Repertuarem, lub do odwiedzenia naszego systemu zakupu biletów online.

Serdecznie zapraszamy do Teatru Rozmaitości GWITAJCIE!