Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinNowa premiera Teatru GWITAJCIE w październiku!

Październik w Teatrze Rozmaitości GWITAJCIE

"Zanurzać, zanurzać się w ogrody rudej jesieni i liście zrywać kolejno jakby godziny istnienia...

Jeśli dosłownie odczytać ten tekst Edwarda Stachury, to nasze jesienne drzewo ma stanowczo zbyt mało liści. Bo czas płynie nieubłaganie, a nad nami - niczym miecz Damoklesa - wisi nieuchronna wizja zbliżającej się wielkimi krokami premiery. A postawiwszy sobie poprzeczkę bardzo wysoko, musimy sprostać wyzwaniu i dostarczyć Wam - naszym Widzom - najlepszej jakościowo rozrywki, wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń.

Nasza najnowsza bajka nosi skromny tytuł: "Mądralinka". Jednak sama treść i oprawa owej bajki skromną już zwać się nie może. O czym zaś opowiada? Posłuchajcie...

W małej chatce, wśród pól i lasów, mieszka niezwykła dziewczynka. Co w niej takiego niezwykłego? Jest bardzo mądra więc wszyscy w okolicy przezwali ją Mądralinką, a jej spryt oraz inteligencja pozwalają przezwyciężyć największe nawet problemy. Bo przecież nie od dziś wiadomo, że "mądry sam kształtuje sobie los"...

Nasza najnowsza baśń uczy, że wszelkie przeciwności można pokonać siłą rozumu. Luźno oparta o jedną z bajek braci Grimm, wciąga widza w zachwycający świat i wartką akcję subtelnie przeplataną odpowiednio dobranymi piosenkami. Zapraszamy do wspólnego odkrywania przygód Mądralinki, a także jej rozumnych decyzji i jakże trafnych spostrzeżeń.

Nabliższe terminy przedstawień "Mądralinki" ujęte są poniżej:

 

 

  DATA SPEKTAKLU GODZINA SPEKTAKLU
MĄDRALINKA 25 października (piątek) 17:00
PREMIERA!

SPEKTAKL WYPRZEDANY!

MĄDRALINKA 26 października (sobota) 11:00

SPEKTAKL WYPRZEDANY!

MĄDRALINKA 26 października (sobota) 16:00

SPEKTAKL WYPRZEDANY!

MĄDRALINKA 27 października (niedziela) 11:00

SPEKTAKL WYPRZEDANY!

 

 

Aby zapoznać się z pozostałymi propozycjami na październik zapraszamy na stronę z Repertuarem, lub do odwiedzenia naszego systemu zakupu biletów online.

 

 

Do zobaczenia na premierze!