Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinWitamy w nowym 2020 roku!

Nowy Rok 2020 - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE


Weszliśmy w nowy - dwa tysiące dwudziesty - rok i sami zastanawiamy się co on nam przyniesie. Mamy niejasne przeczucie, że będzie to rok dobry, pełen nowych projektów, dobrych przedstawień i innych atrakcji na naszej teatralnej scenie. Tego sobie oczywiście życzymy, ale życzymy tego również Wam - naszym drogim Widzom. Życzymy Wam również wszystkiego najlepszego na ten Nowy Rok i wielu szczęśliwych chwil (mamy nadzieję, że choć częściowo dzięki wizytom w naszym Teatrze).

Przed nami nowe wyzwania: poszukiwanie nowej siedziby i co za tym idzie, przeprowadzka. Mamy nadzieję, że na wiosnę spotkamy się w całkiem innym miejscu, ale w tym samym składzie. Szykujemy też nowe premiery i mamy mnóstwo pomysłów.

A mówiąc o noworocznych przedstawieniach, pragniemy już teraz zaprosić Państwa na najbliższe nasze wydarzenia. 11 stycznia o godzinie 11:00 i 16:00, oraz 12 stycznia o godzinie 11:00 zapraszamy na spotkanie z "Mądralinką". Nasza najnowsza baśń uczy, że wszelkie przeciwności można pokonać siłą rozumu. Luźno oparta o jedną z bajek braci Grimm, wciąga widza w zachwycający świat i wartką akcję subtelnie przeplataną odpowiednio dobranymi piosenkami. Zapraszamy do wspólnego odkrywania przygód Mądralinki, a także jej rozumnych decyzji i jakże trafnych spostrzeżeń.

Szczególnej uwadze polecamy nasz koncert karnawałowy zatytułowany "Gorączka sobotniej nocy". Skoro Karnawał trwa, to i my bawmy się, tańczmy i cieszmy ulotną chwilą szczęścia. Przygotowaliśmy specjalny koncert, w którym zabrzmią najpiękniejsze utwory do tańca, o tańcu i z tańcem w tle. Jest to doskonały moment, aby jeszcze przez ten jeden wieczór poczuć szalony rytm zabawy, dionizyjskiego uniesienia i bachicznej radości. Zapraszamy 25 stycznia o godzinie 19:00.

Zapraszamy również na inne nasze przedstawienia; pełną ofertę repertuarową Teatru Rozmaitości GWITAJCIE znajdą Państwo w zakładce Repertuar. Mamy nadzieję, że w Nowym Roku będziemy spotykać się z Państwem jeszcze częściej i będą Państwo z naszego Teatru wychodzić zawsze usatysfakcjonowani.SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!