Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinJesień... Jesień...


Przychodź do mnie czasem
Otwarte drzwi
Jesień idzie lasem
Żółknie pierwszy liść...

Słowa "Jesiennej piosenki" Andrzeja Zauchy nieuchronnie przypominają o końcu lata, słonecznych dni i wakacyjnej beztroski. Skończyły się chwile słodkiej bezczynności, urzekającej swobody i unoszącego się w łagodnych promieniach słońca dolce far niente... A u nas listopad pełen wrażeń i doznań. Zapraszamy najmłodszych na spotkania z bohaterami ich ulubionych bajek.

Oto nasze listopadowe propozycje:

 

JULiJAN DZIECIOM

DZIEŃ GODZINA OPIS MIEJSCE
11.11 (sobota)

12.11 (niedziela)
1100

1200
Madagaskar ma swojego króla - i jest nim oczywiście król Julian. My jesteśmy lepsi od wyspiarskich lemurów, bo u nas panuje niepodzielnie dwóch królów - JULian Tuwim i JAN Brzechwa. To nie tylko władcy najwyższej klasy literatury, ale także imperatorzy dziecięcej wyobraźni. Dzierżąc mocno berło bajkowej hegemonii bawią, a także wychowują kolejne pokolenia spragnionych baśniowych doznań czytelników.
Trudno jednemu z tych mistrzów przyznać palmę pierwszeństwa. Dlatego postanowiliśmy obu królów dopuścić do głosu i przygotowaliśmy spektakl oparty na najpiękniejszych wierszach Juliana Tuwima i Jana Brzechwy. To mieniące się rozmaitymi odcieniami humoru widowisko, pełne królewskiej maestrii i iście możnowładczej swady. To również swego rodzaju lenny hołd zaniesiony tym, którzy pozwalają naszym dzieciom i wnukom zanurzyć się w ów cudowny, baśniowy świat i wzbić się w przestworza własnej wyobraźni, przeżywając to, czego i nam dane było w naszym dzieciństwie doświadczyć.
Scena
II Piętro

(mała scena)

 

CHCECIE WIERZYĆ CZY NIE CHCECIE,
KRASNOLUDKI SĄ NA ŚWIECIE

DZIEŃ GODZINA OPIS MIEJSCE
12.11 (niedziela) 1700 Czy sympatyczny Łapciuś odzyska swoją zgubę? Czy pomogą mu leśne zwierzątka? A może rady króla Pyszałka? Zapraszamy do Teatru Rozmaitości GWITAJCIE, gdzie w bajce "Chcecie wierzyć, czy nie chcecie, krasnoludki są na świecie" odpowiemy Wam na te pytania. Ten minimusical wzruszy i zachwyci nie tylko dzieci, ale też te całkiem dorosłe "krasnoludki". Scena
II Piętro

(mała scena)

 


Wszystkie wymienione pozycje repertuarowe dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce Repertuar. Polecamy również korzystanie z naszego Systemu Sprzedaży Biletów Teatru Rozmaitości GWITAJCIE.