Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinHej, to znowu my! Z nowym sezonem powracamy!Serdecznie witamy - a właściwie, jak to u nas w zwyczaju - GWITAMY po wakacjach! Sezon urlopowy już niestety za nami, aczkolwiek my byliśmy w czasie urlopów i wypoczynku niezwykle zajęci, próbując sprostać - ciągle to rosnącym - wymaganiom naszej prześwietnej Publiczności. Szczegóły poniżej :-)

Tęskniliście za nami? Bo my za Wami bardzo! Dlatego już w sobotę 1 września zapraszamy na Piknik rodzinny "Świętowanie Wolności" - Obchody 30.rocznicy Sierpnia 88, który odbędzie się na Placu Solidarności przy Centrum Dialogu Przełomy. Zaprezentujemy tam uwielbiane przez dzieci "Bajki Pana Brzechwy", a także uchylimy nieco rąbka tajemnicy dotyczącej naszych najbliższych planów. Początek już o godzinie 11:00. Zapraszamy!

A nasze najbliższe propozycje repertuarowe to przede wszystkim dużo dobrej zabawy dla najmłodszych. W niedzielę 16 września, o godzinie 11:00 zapraszamy na pierwsze w tym sezonie spotkanie z warsztatami "Bajkogranie, czyli wierszyki ze szczyptą muzyki". Temat tego spotkania to Księżyc i flety. W kolejny weekend, w sobotę 22 września, również o godzinie 11:00, przeniesiemy się do Karzełkowa, by w bajce "Chcecie wierzyć czy nie chcecie, krasnoludki są na świecie" poszukać wspólnie z gapciowatym krasnoludkiem Łapciusiem jego zaginionej czapeczki. Natomiast w sobotę 29 września o godzinie 16:00 zapraszamy na "Bajki Pana Brzechwy". Spektakl ten z pewnością nie tylko dostarczy niezapomnianych wrażeń najmłodszej widowni, ale także pozwoli dorosłym chociaż na chwilę powrócić we wspomnieniach do czasów beztroskiego dzieciństwa. Serdecznie polecamy!
Dorosłych Widzów naszego Teatru zapraszamy na koncert "Biesiadne pożegnanie lata". Pożegnajmy godnie letnie, słoneczne dni w sposób adekwatny i radosny. Dlatego przygotowaliśmy specjalny program biesiadny, który sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ludzie zasiadają przy wspólnych stołach, by ucztować i się obyczajnie bawić. Będzie na pewno dużo wspólnych śpiewów, a kto wie... może nawet i tańców? To wydarzenie już 22 września o godzinie 19:00. Do zobaczenia!

Nie spoczywamy na laurach i idziemy cały czas naprzód. Okres wakacyjny to także czas przygotowań nowych propozycji i nowych tytułów. Obecnie pracujemy nad najnowszą produkcją dla naszych najmłodszych Widzów i jest to praca iście herkulesowa. "Morskie gadki małej Piratki" to pełna przygód i rozbujana żwawą skocznością żeglarskich piosenek historia dziewczynki, której największą miłością jest morze. Czy jej się uda? Czy doprowadzi do realizacji swoich pragnień? Przekonajcie się sami - popłyńcie z nami w rozśpiewany rejs.
Na premierową wyprawę z małą Piratką wyruszymy już w październiku! Nie może Was zabraknąć! Wszyscy na pokład!!!