Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinGorący grudzień w Teatrze Rozmaitości GWITAJCIE

Grudzień to wyjątkowy czas, także dla naszego Teatru. W tym roku szczególnie (albo innymi słowy niemal wyłącznie) skupiliśmy się na naszej świątecznej bajce "Zimowa Opowieść Choinkowa". To szczególny tytuł, tym bardziej, że gramy go wyłącznie w grudniu, a także ze względu na obecność na tym przedstawieniu ulubieńca wszystkich dzieci - Świętego Mikołaja. Szczegóły poniżej.

 

 

ZIMOWA OPOWIEŚĆ CHOINKOWA

Wszystko już gotowe do wigilijnej wieczerzy. Z kuchni dochodzą smakowite zapachy świątecznych potraw, wspaniale udekorowana choinka stoi dumnie wyprostowana i raduje oczy blaskiem migotliwych ozdób. Pod choinką leżą przewiązane kolorowymi wstążkami pudła pełne prezentów. Jest tak pięknie, że nawet dokazujące zwykle koty dziś zachowują pełną dostojeństwa ciszę.

Nagle… Pojawia się ktoś obcy. Przybysz z egzotycznych krain, który - dziw nad dziwy! - nie wie czym są Święta Bożego Narodzenia. Nie umie docenić świątecznej atmosfery, nie zna ani jednej kolędy i ciągle narzeka, że zimno i mroźno…

Trzeba pokazać tajemniczemu gościowi, że Święta są cudowne! Ogrzać jego zmarznięte serce wspólną kolędą i opowiedzieć o naszych wspaniałych świątecznych tradycjach i obyczajach. I - co najważniejsze - umożliwić mu spotkanie z tym, który sprawia, że na Boże Narodzenie czeka się niecierpliwie przez cały długi rok - Świętym Mikołajem!

Zapraszamy na pełną świątecznej magii bajkę zatytułowaną “Zimowa opowieść choinkowa”. Będziemy wspólnie odkrywać tajemnicę niezwykłego czaru Świąt Bożego Narodzenia, wspaniale bawić się obserwując perypetie przybysza z dalekich krain i czekać na Mikołaja, który - obiecujemy Wam to solennie - na pewno nas odwiedzi.

 

UWAGA! Przedstawienie "Zimowa opowieść choinkowa" kończy się wejściem na scenę Świętego Mikołaja. W związku z tym zachęcamy do przygotowania paczek świątecznych, które w trakcie spektaklu zostaną wręczone Waszym pociechom przez największego przyjaciela dzieci.

Podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka paczki można przekazywać pracownikom Teatru Rozmaitości GWITAJCIE najpóźniej 15 minut przed planowanym rozpoczęciem przedstawienia.

 

 

1 grudnia 2018

sobota

godz. 11:00 

SPEKTAKL WYPRZEDANY!

 
godz. 16:00 

SPEKTAKL WYPRZEDANY!

 

2 grudnia 2018

niedziela

godz. 11:00 

SPEKTAKL WYPRZEDANY!

 
godz. 16:00 

SPEKTAKL WYPRZEDANY!

 

8 grudnia 2018

sobota

godz. 11:00 

SPEKTAKL WYPRZEDANY!

 
godz. 16:00 

SPEKTAKL WYPRZEDANY!

 

9 grudnia 2018

niedziela

godz. 11:00 

SPEKTAKL WYPRZEDANY!

 
godz. 16:00 

SPEKTAKL WYPRZEDANY!

 

16 grudnia 2018

niedziela

godz. 11:00 

SPEKTAKL WYPRZEDANY!

 

26 grudnia 2018

środa

godz. 11:00 

SPEKTAKL WYPRZEDANY!

 

 

 

W tym roku - ze względu na ogromne zainteresowanie - zrezygnowaliśmy z możliwości rezerwacji biletów na stronie internetowej. Polecamy skorzystanie z systemu zakupu biletów online.

 

 


 

 

Tradycyjnie też zapraszamy na nasze spotkanie pt. "Gwiazdo świeć, kolędo leć!" Określiliśmy je jako "wieczór kolęd", ponieważ termin koncert nie wyczerpuje idei tej wyjątkowej chwili. To bardziej intymne spotkanie z naszymi Widzami pełne radości, nadziei i wspólnego przeżywania niepowtarzalnego czasu poprzedzającego Święta Bożego Narodzenia.

 

 

GWIAZDO ŚWIEĆ, KOLĘDO LEĆ!

Koncert kolęd przygotowanych przez aktorów Teatru Rozmaitości GWITAJCIE w oparciu o wzruszające adaptacje tradycyjnych kolęd i nowoczesnych pastorałek. To niezwykły wieczór, w którym pragniemy stworzyć atmosferę przedświątecznej zadumy wolnej od zabiegania, gorączki i wszechobecnej komercji i razem z naszymi widzami otulić się ciepłym puchem wspaniałej polskiej tradycji wspólnego kolędowania.

 

 

15 grudnia 2018

sobota

godz. 19:00 GWIAZDO ŚWIEĆ, KOLĘDO LEĆ!   Zarezerwuj bilet >>
KUP BILET >>

 

 


 

 

Dziękujemy za zainteresowanie i do zobaczenia w Teatrze!